Obálka s kapsou - kraftová

Obálka s kapsou, která perfektně doplní design Vašeho svatebního oznámení. Na jednu stranu jednoduše přilepíte svatební oznámení a do kapsičky poté vložíte všechny potřebné kartičky tak, jak potřebujete. 

Obálku nabízíme v barvě "kraft", která je u nás v současnosti nejoblíbenější.

Svatení obálka s kapsou, upoutá pozornost pro svůj netradiční vzhled a praktičnost. Obálka je již se slepenou kapsou, takže na Vás je už jen vybrat Vaše nejbližší, které chcete na své svatbě mít. Není třeba se starat o lepení kapsy. 

Vyprodáno
Kód: OB_S_K
21 Kč

Je navržena tak, aby do ní vaše svatební oznámení perfektně zapadlo. Rozměr strany pro nalepení oznámení je 13 x 18 cm. Obálku s kapsou navíc vyrábíme od počátku u nás v Čechách na výrobu se využívá krafrotvý papír o gramáži 250g/m². Na dalších fotografiích je znázorněno, jak může být obálka s kapsou využita s produkty jako Svatební oznámeníPozvánky ke stolu nebo třeba Svatební dary, které naleznete na našich stránkách.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení